Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 1 bed

Locatie

    1-slaapkamer Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro appartement is gelegen in de Zona Sul wijk van de stad op slechts 6 minuten te voet van Espaço Cultural Maurice Valansi. Het appartement van 40 m² is geschikt voor maximaal 3 gasten.

    Dit 1-badkamer appartement biedt een eersteklas ligging, het is op 6 km van Christus de Verlosser en op 3 km van het Praia Vermelha (Rio de Janeiro). Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj appartement bevindt zich op 10 minuten rijden vanaf het Museu da República.

    Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in dit appartement. Daarnaast zijn er handdoeken aanwezig in de badkamer.

    Gasten die in Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj appartementen verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een kitchenette, evenals een eetgedeelte. Santos Dumont ligt op afstand van 5 km van deze accommodatie en Cobal busstation is binnen 250 meter loopafstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro

    Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in dit appartement. Daarnaast zijn er handdoeken aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro Gangen foto Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro Kamer foto Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro Toiletten foto Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro Buitenkant foto Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro Keuken foto Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro Strand foto
    Appartement

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj appartement?
      De grootte van Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj appartement is 40 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Otimo Apto Na Zona Sul Do Rj Rio de Janeiro